Služby

V rámci našich služeb nabízíme:


Konzultace:
Schůzka na cca 3h, kde projdeme kompletně Vaši svatbu, až do těch nejmenších detailů. Spadá do toho: sestavení svatebního harmonogramu, výběr místa a dodavatelů, popřípadě konzultace vámi vybraných dodavatelů. Tipy a triky pro usnadnění Vašeho svatebního dne. Možnost prohlídky svatebního místa/obřadního místa pro snadnější realizaci. Včetně následné konzultace po telefonu/emailu.


Koordinace obřadu:
1-3 schůzky před svatbou, konzultace po telefonu/emailu, prohlídka místa obřadu.
Od ranních příprav( např. zdobení aut, myrtování), přes vítání hostů (např. obeznámení s programem, welcome drink, usazení hostů), až k zodpovědnosti za místo obřadu ( koordinace s matrikou/potřebnými dodavateli/svědky, nástupy-hudba, průběh, gratulace, svatební špalír, zakončení obřadu, focení).


Koordinace obřadu a hostiny:
2-4 schůzky, stálá podpora na telefonu a mailu, harmonogram, koordinace příprav, celková koordinace obřadu, péče o hosty, nevěstu a ženicha, focení a následný přesun na hostinu, zvyky a zajištění bezproblémového průběhu svatební hostiny. Komunikace s dodavateli (zajištění dodržení objednané služby, harmonogramu), svědky atd.
Od ranních příprav po krájení dortu, dle situace. Další dílčí úkony dle domluvy.


Koordinace celého svatebního dne:
3 a více schůzek, neomezená podpora na telefonu a mailu, harmonogram, koordinace všech dodavatelů, přípravy, obřad, hostina, zvyky, první tanec, kompletní zajištění všech potřebných věcí. Zkrátka jsme s Vámi po celý den od rána do noci. Začínáme den před svatbou – pomoc s přípravami, následuje možná výpomoc s úklidem den po svatbě, zajištění vrácení vybavení, vyplacení dodavatelů atd.


Svatba na klíč:
Postaráme se o celou Vaši svatbu, od příprav, včetně jednání se všemi dodavateli, až po kompletní realizaci Vašeho dne. Pomoc při výběru dodavatelů, zajištění nižší ceny v případě výběru dodavatelů z našeho portfolia. Rozsah naší pomoci záleží na domluvě. Jsme tu pro Vás minimálně 6 měsíců před svatbou, dle potřeby. Neomezené schůzky, podpora na telefonu/emailu.
A pak pro Vás budeme k dispozici celý svatební týden.


Dále nabízíme:
Půjčovna
Instalace/deinstalace dekorací